طی مراسمی و با هدف تشویق دانشجویان ساعی تحت حمایت بهزیستی کرمان تعداد 43 دستگاه لپ تاپ به دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تحویل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دراین مراسم که در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) و درقالب برنامه ضیافت مهر رمضان با حضور جمعی از فرزندان مقیم مراکز شبه خانواده ، دانشجویان تحت حمایت ، خیرین و مسئولان ارشد بهزیستی در محل مرکز جامع توانبخشی شهر کرمان برگزار شد.

دکتر رضا عباسی مدیرکل بهزیستی کرمان طی سخنانی با اشاره به موفقیتهای تحصیلی مددجویان تحت حمایت بهزیستی گفت : بهزیستی با ارائه حمایتهای گسترده از مددجویان محصل و دانشجوی خود در گروههای معلولین ، فرزندان و زنان زمینه لازم را جهت تحصیل و علم اندوزی ایشان تا بالا ترین سطوح علمی فراهم نموده است .
مدیرکل بهزیستی استان کرمان ، پرداخت کمک هزینه تحصیلی ، پرداخت شهریه دانشجویان ، تامین وسایل کمک آموزشی معلولین محصل ودانشجو ، فراهم نمودن زمینه استفاده از فوق برنامه های آموزشی و  تحصیلی ، تشکیل کلاسهای تقویتی برای دانش آموزان هدف ، کمک به تامین محل اسکان و زندگی دانشجویان تحت حمایت و مقیم در دیگر شهرها و… را از جمله حمایتهای بهزیستی از دانش آموزان و دانشجویان خود اعلام کرد و برتداوم این روند در سالجاری نیز تاکید کرد.
دکتر عباسی درادامه افزود: با هدف تشویق دانشجویان نخبه و ساعی که موفق به ورود به دوره کارشناسی ارشد و دکتری شده اند و به جهت فراهم نمودن شرایط آسان جهت انجام امور تحقیقاتی و پژوهشی از محل اعتبارات سازمان با صرف اعتباری بالغ بر سیصد و بیست میلیون ریال ، اقدام به تهیه 43 دستگاه لپ تاپ جهت 43 نفر از دانشجویان ارشد و دکتری حوزه های توانبخشی و اجتماعی شده است که تحویل ایشان  می شود.
برپایه این خبر ، درادامه این مراسم با حضور مدیرکل و معاونین بهزیستی و تعدادی از خیرین حاضر در مراسم به 43 نفر از دانشجویان لپ تاپ تحویل شد و پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء ، حاضرین در فضایی صمیمانه روزه خود را افطار کردند.